Contact

Wilt u meedenken over de kernvraagstukken of zoekt u meer informatie over het Landelijk Coördinatiepunt Research Data Management?

Algemene vragen LCRDM

Neem contact op met Ingeborg Verheul:

Ingeborg Verheul
Projectleider Landelijk Coördinatiepunt Research Data Management
ingeborg.verheul [at] surfsara.nl

 

Informatie over research data management op Wiki & Platform LCRDM

Wilt u meer informatie over research data management? Ga dan naar de Wiki & Platform LCRDM.
Wilt u een inlogaccount van het Platform LCRDM zodat u zelf informatie kunt delen ? Mail dan naar Boudewijn van den Berg, boudewijn.vandenberg@surfsara.nl.

   

Of neem direct contact op met de voorzitters van de werkgroepen:

Contact werkgroep Faciliteiten en datainfrastructuur

Peter Doorn / peter.doorn [at] dans.knaw.nl

 Paul Hofman / p.p.m.hofman [at] tue.nl

Contact werkgroep Juridische aspecten en zeggenschap

Marlon Domingus / marlon.domingus [at] eur.nl

 Esther Hoorn / e.hoorn [at] rug.nl

Contact werkgroep Financiële aspecten

 

Magchiel Bijsterbosch / magchiel.bijsterbosch [at] surfsara.nl

 

Contact werkgroep Onderzoeksondersteuning en advies

 

 Annemie Mordant / a.mordant [at] maastrichtuniversity.nl

Hans Gankema / j.a.gankema [at] rug.nl

 

   
 
   
   

Contact werkgroep Bewustwording/Engagement

 

 Jacquelijn Ringersma / jacquelijn.ringersma [at] wur.nl

 

 

Communicatie

 

 

Mari Tinnemans
Communicatieadviseur LCRDM
mari.tinnemans [at] surfsara.nl

 

 

Locatie

Science Park 140
1098 XG Amsterdam
Accepteer cookies van derden om deze inhoud te bekijken
Laatste wijziging op 09 jun 2017